Közigazgatás

A+   A-
  |     |
május 8. szerda, Mihály

KÖZBIZTONSÁGI ÉS BŰNMEGELŐZÉSI CENTRUM - Újbudai Közterület Felügyelet (szervezet felépítése)

SZERVEZET
  • Felügyeletünk 2008. május 1-én  alakult.
  • Működésünket egy az ÚJBUDA  Önkormányzata által ideiglenesen rendelkezésünkre bocsájtott Erőmű utca 4. szám  alatt lévő irodába kezdtük meg.
  • Székhelyünk 2008. június 5-én a Fraknó  utca 32/B szám alatt található felújított irodahelyiségbe költözött át, ahol  egy hónap után megfelelő körülmények között folyatódhatott a munka.
  • A Felügyelet 8 fős kezdő létszáma mára 64 főre bővült. Jelenleg 27 közterület-felügyelő, 10 kerületőr, 22 parkolási ellenőr, valamint 2 adminisztrációs, és 3 ügyfélszolgálati munkatárs dolgozik együtt 3 vezető irányítása alatt. Jelenleg azon dolgozunk, hogy a szolgálati létszámok figyelembevételével, minél több gyalogos járőrt tudjunk vezényelni a közterületre.

Szervezeti felépítés

SZEREVEZETI FELÉPÍTÉS

• Az elmúlt közel egy évben megtörtént a  felügyelők szakmai képzése, felszerelése, ruháztatása, az iroda berendezése és  a munkához szükséges technikai eszközök beszerzése. Munkánk hatékonyságának  érdekében emellett legfontosabb feladatunknak tartottuk a lakosság  megismerését, a közterületi viszonyok felmérését.