Közigazgatás

A+   A-
  |     |
április 20. szombat, Tivadar

Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata Gazdasági Műszaki Ellátó Szolgálat pályázatot hirdet 2 fő általános karbantartó munkakörbe

2022július0815:30

Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata Gazdasági Műszaki Ellátó Szolgálat pályázatot hirdet 2 fő általános karbantartói munkakörbe

Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Bükköny utca 2-4.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős, határozatlan idejű, MT-s foglalkoztatás

Munkakörbe tartozó lényeges feladatok: Az intézmény vagyonkezelésében lévő ingatlanok homlokzatán és helyiségeiben, valamint zöldterületein előforduló ad-hoc és tervezett napi, heti és havi szintű javítási és karbantartási, üzemeltetési munkák elvégzése, gyorsszolgálati javítási szolgálat. Egyéb észlelt és jelzett hibák javítása. Általános üzemeltetési, karbantartási és kisebb szakipari hibajavítási munkák elvégzése épületen belül és kívül.

Pályázati feltételek:

- szakmunkás végzettség (gépész, vagy lakatos, vagy villanyszerelő, vagy szobafestő-mázoló, vagy víz- és gázszerelői képesítés)

- B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat

- magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Pályázat részeként benyújtandó iratok:

- fényképes szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével;

- iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló bizonyítvány másolata;

- 90 napnál nem régebbi eredeti hatósági erkölcsi bizonyítvány, illetve annak igénylését igazoló dokumentum;

- adatkezelési nyilatkozat a személyes adatok, valamint a pályázati anyag, a pályázattal összefüggő kezeléséről.

Pályázat benyújtásának határideje, módja: 2022. június 20., elektronikus úton allas@ujbudagamesz.hu vagy postai úton, a borítékon kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését.

A pályázat elbírálásának határideje: 2022. június 24.

A munkakör legkorábban a pályázat elbírálása után azonnal betölthető.